Z A P R A S Z A M Y

Poniedziałek - Piątek
9.00 - 19.00
Sobota
9.00 - 14.00

Gdańsk, ul. Kościuszki 113
tel. 504 562 513
justyna@justynawilczewska.pl

 

Usługi

Gabinet kosmetyczny kojarzy się nam z miejscem gdzie można zadbać o swój wygląd, wyciszyć emocje wydobyć piękno tkwiące w każdym z nas. Mam przyjemność przedstawić Państwu bogatą ofertę profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających, które dostępne są w mojej ofercie.
Proponowane zabiegi są indywidualnie dobierane do potrzeb i wymagań nawet najbardziej wymagających klientów. Dążę do tego aby każdy klient, który wychodzi z naszego salonu był w pełni zadowolony z przyjemnością do nas wracał.
Niektórym z nas kosmetyczka kojarzy się z przekłuwaniem uszu, jeszcze innym z nudnymi zabiegami kosmetycznymi, które często bywają także bolesne bądź też z regulacją brwi. Jednak salon kosmetyczny to coś więcej, niż tylko wyżej wymienione usługi. Obecnie chociażby salon kosmetyczny umożliwi nam wykonanie makijażu ślubnego, okazjonalnego, a nawet dziennego czy wieczorowego. Prężnie rozwijający się rynek sprawia, że coraz więcej usług dostępnych jest w jednym miejscu. Często w salonach spotkamy również solaria, które pozwolą na zdobycie pięknej opalenizny bądź też możliwość wykonania relaksującego masażu. Salon kosmetyczny to także zabiegi upiększające oraz regenerujące naszą cerę. Tak dużo atrakcyjnych rozwiązań w jednym miejscu sprawia, że podczas jednej wizyty salon kosmetyczny umożliwi nam wykonanie zabiegów na twarz, dłonie oraz stopy, a także będziemy mogli skorzystać ze skutecznej kuracji przeciwtrądzikowej.

 

 
Da'Ron Payne Womens Jersey