Z A P R A S Z A M Y

Poniedziałek - Piątek
9.00 - 19.00
Sobota
9.00 - 14.00

Gdańsk, ul. Kościuszki 113
tel. 504 562 513
justyna@justynawilczewska.pl

 

Zabiegi pielęgnacyjne stóp

Pedicure

Piękne i zadbane stopy są zawsze atutem kobiecej urody. Powinnyśmy o nie dbać przez cały rok, jednak szczególnie latem, kiedy zakładamy bardziej odkryte obuwie, zaczynamy zwracać uwagę na estetykę naszych stóp.Zaleca się wykonywanie pedicure raz w miesiącu.Rozpoczyna się od namoczenia stóp w aromatycznej kąpieli z  solą morską, która zmiękcza naskórek przygotowując go do dalszej części zabiegu. Do kąpieli stóp używamy specjalnej wanienki z masażem wibracyjnym, w której Twoje stopy wypoczną i odprężą się. Następnie skracamy i wypiłowujemy paznokcie, nadając im odpowiedni kształt
Kolejnym etapem jest usunięcie za pomocą frezarki zrogowaciałego naskórka, modzeli, nagniotków i odcisków. Podczas zabiegu wykorzystujemy wysokiej klasy urządzenie co pozwala na bezpieczną i precyzyjną pracę. Po dokładnym oczyszczeniu stopy nakładamy krem. Stopy po zabiegu nabierają estetycznego wyglądu, stają się gładkie, miękkie a naskórek doskonale nawilżony i odżywiony. Teraz możemy przystąpić do lakierowania paznokci.

Pedicure kwasami Callus Peel

Pedicure kwasami Callus Peel to pedicure wykonany za pomocą zaawansowanych technologicznie kwasów kosmetycznych. Kwasy te z łatwością zmiękczają twardy, zrogowaciały naskórek stopy. Szczególnie dobrze radzą sobie z gruba warstwa zrogowaciałego i przesuszonego naskórka piet skłonnych do pękania.
Pedicure kwasami Callus Peel to innowacyjny, cztero etapowy zabieg zapewniający wykonanie profesjonalnego pedicure bez moczenia stop, bez frezarki i bez omegi. Zabieg wykonany kwasami Callus Peel ma właściwości nie tylko upiększające, ale i lecznicze. Pozwala szybko i łatwo usunąć przerośnięty i zrogowaciały naskórek, usuwa pęknięcia piet, a szorstka i mocno wysuszona skora staje się gładka i miękka w dotyku.Pedicure kwasami Callus Peel to szybki i przyjemny zabieg.

Klamry

Używamy ich do wrastających paznokci, ich zadaniem jest podnoszenie bocznych krawędzi paznokcia, a tym samym zmniejszenie nacisku na wał paznokciowy. W rezultacie zmniejszają się dolegliwości bólowe oraz stan zapalny. Wszystko to dzieje się bez interwencji chirurgicznej, a klient wraca od razu do codziennych czynności.

Pedicure problematyczny

Pedicure problematyczny wykonujemy przy stopach np., gdy mamy do czynienia z odciskami, wrastającymi paznokciami, modzelami, nagniotkami. Oprócz usunięcia problemu pielęgnujemy również paznokcie i naskórek.

 
Da'Ron Payne Womens Jersey