Z A P R A S Z A M Y

Poniedziałek - Piątek
9.00 - 19.00
Sobota
9.00 - 14.00

Gdańsk, ul. Kościuszki 113
tel. 504 562 513
justyna@justynawilczewska.pl

 

Zabieg z witaminą C ( odmłodzenie i regeneracja )

Witamina C potrzebna jest skórze do utrzymania jędrności, świetlistości i młodego wyglądu. Ułatwia tworzenie nowych włókien kolagenu, pobudza regenerację, optymalizuje nawilżenie, reguluje pigmentację ograniczając powstawanie przebarwień. Działa aktywnie przeciw starzeniu skóry.

Zabieg z witaminą C zawiera kompleks składników, które w aktywny sposób działają dobroczynnie na skórę m.in. czystą witaminę C, pochodną witaminy C (VC-IP), ascorbyl PM, wosk z pomarańczy, koncentraty z wiśni Acerola, z cytryny, z pomarańczy oraz z papai, wyciąg z bobrka trójlistkowego, a także filtry UVA, UVB, SPF 10 i mikropigmenty rozświetlające.

Kuracja zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami oraz silnie stymuluje wytwarzanie kolagenu, poprawiając jędrność i elastyczność skóry. Następuje widoczna poprawa nawilżenia i odżywienia. Efektywnie przeciwdziała tworzeniu zmarszczek. Reguluje pigmentację cery, hamując nadmierne wytwarzanie melaniny oraz odbarwiając już wytworzoną. Zapobiega w ten sposób powstawaniu plam, przebarwień i piegów na skórze, wyrównując koloryt cery. Wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne.

Cera nabiera świetlistości i witalności, wygląda młodziej i piękniej. Jej powierzchnia wygładza się, mniej widoczne są pory, spłycają się bruzdy mimiczne. Mikropigmenty zapewniają świetlistość i promienność skóry po wykonanym zabiegu.


ZALECENIA:
-zabieg przeznaczony jest dla osób w każdym wieku,mających cerę z problemami pigmentacyjnymi,
-po okresie dłuższego przebywania na słońcu,
-z cerą przesuszoną wymagającą odżywienia, nawilżenia i regeneracji,
-z cerą która potrzebuje wsparcia w ochronie przeciw starzeniu – drobne zmarszczki, brak jędrności,
-dla palaczy, aby dotlenić i rozświetlić cerę.

CZAS TRWANIA: 60 minut.

 
Da'Ron Payne Womens Jersey