Z A P R A S Z A M Y

Poniedziałek - Piątek
9.00 - 19.00
Sobota
9.00 - 14.00

Gdańsk, ul. Kościuszki 113
tel. 504 562 513
justyna@justynawilczewska.pl

 

Złuszczanie naskórka kwasem migdałowym

Peeling migdałowy o stężeniu 40% jest kwasem owocowym pozyskiwanym z gorzkich migdałów. Preparat zapewnia skuteczne, bezpieczne i jednocześnie łagodne złuszczanie. Jest więc doskonały w przypadku skór delikatnych i wrażliwych. W trakcie zabiegu zostaje usunięty zrogowaciały naskórek, następuje rozjaśnienie skóry i podniesienie jej napięcia.

Efektem jest przyśpieszenie odnowy komórkowej – spłycenie zmarszczek, wyrównanie kolorytu oraz wygładzenie naskórka. Zaletą zabiegu jest to, że nie powoduje podrażnień, reakcji alergicznych ani dyskomfortu w postaci zaczerwienienia, pieczenia czy mrowienia skóry. Zabieg ma właściwości przeciwbakteryjne i normalizujące pracę gruczołów łojowych. Dzięki temu skutecznie zmniejsza ilość zaskórników, wykwitów trądzikowych oraz nadmiernego wydzielania sebum.
Ponadto kwas migdałowy jest jedyny z grupy AHA, który nie uwrażliwia skóry na słońce, więc można go stosować przez cały rok. Przygotowuje skórę przed latem do równomiernego opalania.

Wskazania: przebarwienia pigmentacyjne, trądzik pospolity z obecnością zaskórników i wykwitów zapalnych, łojotok, blizny potrądzikowe, rozszerzone pory, skóra naczyniowa, trądzik różowaty, skóra sucha z nadmiernie złuszczającym się naskórkiem, fotostarzenie się skóry, skóra pozbawiona blasku

Czas trwania: około 30 minut.

 
Da'Ron Payne Womens Jersey