Z A P R A S Z A M Y

Poniedziałek - Piątek
9.00 - 19.00
Sobota
9.00 - 14.00

Gdańsk, ul. Kościuszki 113
tel. 504 562 513
justyna@justynawilczewska.pl

 

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Klasyczny masaż twarzy, szyi i dekoltu  rozpoczyna się ruchami głaszczącymi, do tego dołącza się ruchy rozcierania, ugniatania, oszczypywania i modelowania. Masaż kończy się spokojnymi, głaszczącymi ruchami. Ten rodzaj masażu często jest różnicowany i dodaje się do niego np. ruchy liftingujące.
 
Dzięki odpowiednio dobranym preparatom kosmetycznym masaż jest idealnym sposobem na odżywienie i nawilżenie skóry. Jest on także doskonałym zabiegiem, który może być wykonywany samodzielnie w domu. Masaż jest jednym z elementów rozmaitych zabiegów regenerujących, odżywczych i przeciwzmarszczkowych.

Zabieg rozluźnia napięte mięśnie, zapewnia prawidłowy przepływ energii, uspokaja i wycisza, usuwa objawy stresu i niepokoju, likwiduje napięcie, bóle głowy i sztywnienie karku. Poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu działa, ujędrniająco na skórę twarzy. Zabieg ten sprawia, że zmarszczki się wygładzają.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu zalecany jest osobom, które żyją w ciągłym stresie i przemęczeniu.

Wykonywany masaż oddziałuje bezpośrednio na tkanki, które są masowane. Jego ruchy powodują zaróżowienie skóry, pobudzenie krążenia, rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz lepsze dotlenienie.
Masaż lekko złuszcza warstwę rogową naskórka, ułatwiając oddychanie skórze i szybsze wchłanianie zastosowanych preparatów. Jest to doskonała forma relaksu i jednocześnie poprawy wyglądu skóry.
Masaż twarzy, szyi i dekoltu zaleca się po 25 roku życia.

Powinien on trwać od 20 do 30 minut. Zabiegi najlepiej jest wykonywać w serii: raz w tygodniu przez 10 kolejnych tygodni lub raz w miesiącu przez cały rok.

 
Da'Ron Payne Womens Jersey